Az Yakan Kurye Motorları 2022

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
37
Tepki
6
En az yakıt tüketen motosiklet hangisi? Kuryeler ne kadar çalışırsa o kadar kazanabilir. Ancak yoğun çalışma beraberinde yakıt masraflarını da getirir. Bu nedenle her ay belirli bir miktarı sadece yakıt masraflarına ayırmak şarttır.

Bu nedenle yeni kurye olmak isteyenler, daha az yakan motorları bilmek isteyebilir. Bunlar sayesinde kazancınızı daha fazla arttırmanız mümkündür.

Honda Cbf 150​

En az yakıt tüketen kurye motoru hangisi listesinde bilmek isteyeceğiniz seçenekler oldukça geniştir. Bunlardan bir tanesi Honda’nın CBF 150 modelidir. Her ne kadar 2005-2006 yılları arasında piyasaya çıkmış olsa da özellikle kuryeler arasında oldukça tutmuştur. Zira motosiklet sınıfının en az yakan ürünlerinden biridir.

Bunun yanı sıra yedek parça gereksinimi olsa bile bunları karşımanız yine daha uygun fiyatlara sahip olacaktır. Dolayısıyla listenizde de yer alabilir.

Haojue 135 Da​

Haojue 135 DA birçok kişi tarafından bilinmeyen en az yakıt tüketen motosiklet hangisi seçenekleri arasındadır. Seri olduğu için çabuk hareket etmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra fiyatı da uygundur. Suzuki ile aynı fabrikadan ayrılan bir grup tarafından yapılmaktadır.

Bu gibi özellikleri ile motor düşünüyorsanız, değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Honda Cb 125 F​

CBF 150 gibi CB 125 F de motorlu kuryeler tarafından sık sık kullanılan seçenekler arasındadır. Kurye motorları arasında özellikle az yakması, ortalama hızı ve düz bir yolda 100-110 kilometreye çıkabilmesi ile sık sık tercih edilmektedir.

Dolayısıyla kurye olmak üzere motor almayı düşünüyorsanız, almak isteyebileceğiniz seçeneklerden bir tanesini oluşturur.

Yamaha Ybr 125​

Yamaha tarafından sunulan YBR 125 özellik bakımından orta seviyelere sahiptir. Motor gücü bakımından 125-150 arasındadır. Bu bakımdan kurye motorları arasında bugün birçok kişinin kullanıldığı görülmektedir.

Bu nedenle siz de özelliklerini inceleyerek, diğerlerine göre ne gibi fırsatları olduğunu görmeniz mümkündür.

Tvs Apache Rtr 150​

TVS Apachi RTR 150 Hindistan kaynaklıdır. Sportif ve etkili bir görünümü olup buna rağmen az yaktığı belirtilmektedir. Dolayısıyla kurye motorları arasında düşünebileceğiniz seçeneklerden bir tanesini meydana getirir.

Elektronik yapısı daha fazla olduğu gibi hızlı, seri bir yapısı da vardır. Bu nedenle siz de listeniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Bajaj Pulsar 200 Ns​

Eğer orta sınıf ve az yakan kurye motoru arıyorsanız, Bajaj tarafından sunulan bu model incelenebilir. Torklu, güçlü, seri ve hızlı olup sportif bir yapısı vardır. Böylece hem işlevsel hem de estetiktir. Gösterge ve ön paneli de oldukça şıktır.

Honda Ncx 750​

Honda tarafından sunulan CCX 750, uzun mesafeler için uygun bir tercihtir. Konforlu ve rahat olmasının yanı sıra hacmi göz önünde bulundurulduğunda daha az yakmaktadır. Eğer üst seviye bir model istiyorsanız, kurye motorları arasında tercih edilebilir yapısı vardır.
Eğer tüm bunları daha ayrıntılı bir şekilde incelerseniz, size en uygun olanlarını bulmanız mümkündür.

RKS Spontini 110​

Kuryecilerin hem yakıt konusunda hem de hızlı paket atma konusunda oldukça tercih ettiği motorlardan birisi de Rks spontini 110 cc diyebiliriz.

Rks spontini 110 yakıt tasarrufu konusunda oldukça başarılı bir kurye motoru olarak sizleri tatmin edecektir. Yedek parça ve bakım gibi durumlar için hemen hemen her yerde tedarik edebileceğiniz parçacılar bulunmaktadır.

Honda Activa S​

Honda Activa S kuryecilerin vazgeçmediği bir kurye motorudur. 100 km'de 2.10 - 2.60 litre yakıt harcayan kuryeci motoru Honda Activa S ile şehir içi paket atma konusunda ve 125 cc yapısı ile teslimatları hızla tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Her kurye motorunda olduğu gibi konfor konusunda çok da beklenti içerisinde olmamanızı tavsiye ederiz.

Honda PCX​

Honda Pcx hem konfor açısından, hem de yakıt konusunda sizi üzmeyecek bir kurye motoru olduğunu belirtebiliriz. Yapısal olarak diğer kurye motorları ile kıyaslamak gerekirse daha geniş ve konforlu olması sizleri gün boyu bel ağrısından ve tümseklerden koruyacaktır.

Honda Pcx 125 cc ve 150 cc olarak ikiye ayrılır. Bu nedenle sıfır ve ikinci el fiyatları da değişkenlik gösterir.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst