En Hızlı Elektrikli Motosiklet 2022

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
37
Tepki
6
En hızlı elektrikli motosiklet hangisi? Elektrikli motosiklet almak isteyen birçok kişi en hızlı ve en güçlü modelleri satın almayı düşünür. Bu bakımdan değerlendirmeye alabileceğiniz seçenekler oldukça geniştir. Eğer tümünü sabırlı bir şekilde incelerseniz, size en uygun olanı görebilirsiniz.

en-hizli-elektrikli-motosiklet-2022.jpg


Önerilenlerden bazı en hızlı elektrikli motor modelleri,
  1. Harley-Davidson LimeWire,
  1. Zero SR-S,
  1. Arc Vektör, -
  1. Yıldırım LS-218,
  1. Energica Eva Ribelle,
Şeklindedir. Bunları ve farklı modelleri incelerseniz, bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi gelelim dünyanın en hızlı elektrikli motor modellerini inceleyelim.

Harley-Davidson LimeWire​

En hızlı elektrikli motosiklet denilince aklımıza gelen ilk model Harley-Davidson tarafından sunulan LimeWire’dır. Tamamen piller ile çalışmakta olup gazla çalışan eşdeğerleri ile aynı hızlanma yeteneği taşır. Kolay bir kullanıma sahip olan araç, estetik bir görünüşe de sahiptir. Süspansiyon ve şok sistemleri güvenli bir sürüşe yardımcı olur. Eğer aracın nasıl hızlandığını merak ediyorsanız, 3 saniyede 0-60 mil, yani 0-100 kilometre hız yapabilmektedir.

en-hizli-elektrikli-motor.jpg


Motosiklet 234 kilometre menzile sahip olup 153 kilometre/saat azami hızı vardır. modeli hem hız konusunda iyiyken hem de elektrikli spor motor olarak tercih sebebidir.

Zero SR-S 2021​

Zero SR-S, en iyi elektrikli motor hangisi diyenlerin değerlendirebileceği bir diğer modeldir. 3,5 saniyeden kısa bir sürede 0-100 kilometre hız yaptığı için aradığınız çözümleri sunabilir. Bunun dışında saatte 200 kilometre yapmanıza yardımcı olur. Hafif ve çevik yapısıyla rahat bir sürüşe de yardımcı olur.

zero-sr-s-en-guclu-elektrikli-motor.jpg


Yüksek performanslı gazlı motorlara uyum sağlayan Zero SR-S, elektrikli motor isteyenler tarafından düşünülebilir. Hızlı elektrikli motor arıyorsanız tam size göre diyebiliriz.

Arc Vektör​

Nostaljik motor arayanlar için yenilikçi bir teknoloji ile birleştiren Arc Vector, yüksek kalitede çözümler sunar. 3 saniyeden kısa bir sürede 0-100 kilometre yapabilmektedir. Saatte 200 kilometreden fazla yapabilir.

arc-vektor-en-hizli-elektrikli-motor.jpg


Samsung pillerden güç alan Arc Vector bu sayede uzun bir ömre ve kayda değer bir performansa sahiptir. En güçlü elektrik motor olarak sofistike şasi sistemi ve etkileyici amortisörleri sayesinde konforlu ve güzel bir sürüş keyfi yaşatır.

Bu bakımdan en hızlı elektrikli motor hangisi diyenler tarafından listeye eklenebilecek bir seçenektir.

Yıldırım LS-218​

Yıldırım LS-218, yüksek kaliteli çözümler sunar. Hız için özel üretilmiş olup 2,2 saniye gibi kısa bir sürede 0-100 kilometre yapabilmektedir. En yüksek hızı ise 215 mph’dir. Hız, dayanıklılık ve gücü aynı zamanda sunan LS-218, bir motordan bekleyeceğiniz çoğu şeyi size sunar.
yildirim-ls-218-hizli-elektrikli-motor.jpg


Bu gibi özellikleri ile en hızlı elektrikli motosiklet modelleri listesinde düşünebileceğiniz bir seçenektir.

Energica Eva Ribelle​

Energica tarafından sunulan Eva Ribelle, en hızlı elektrikli motosiklet hangisi için düşebileceğiniz bir modeldir. Estetik görünümün yanı sıra hem performans hem de güç bakımından üstün bir yapıya sahiptir.

energica-eva-ribelle-elektrikli-motosiklet.jpg

42 dakikada hızlı şarj olabildiği için büyük bir avantaj sunar. Yüzde 80 bekleme süresi ile 400 kilometrelik oldukça geniş bir menzile sahiptir. Böylece yolculukları da daha kolay hale getirir.

Motor 2,8 saniye içinde 0-100 kilometre hıza çıkabilmektedir. Maksimum hızı ise 124 mph’dir.

Bu modellerin yanı sıra ehliyet gerektirmeyen elektrikli motor modellerini inceleyebilirsiniz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst