Medikal Kurye Nedir?

Factor

Yeni Üye
Katılım
22 May 2023
Mesajlar
24
Tepki
0
Medikal kurye hizmetleri, güvenebileceğiniz acil zamanlama ve uzmanlık. Son pandemi, tüm dünyadaki sağlık ve medikal kurye hizmeti sağlayıcılarımızın inanılmaz önemini vurguladı. Ayrıca, medikal kurye sürücüleri bu en önemli sektörlerde cesaretimizi kanıtlaması ve sağlam hizmet sunması için bir şans oldu.
Medikal kuryeMedikal Kurye Hizmetleri​

Güvenli, uçtan uca medikal kurye hizmetleri ve denetim izleri için eksiksiz barkod tarama tesisleri. Türkiye de ki sağlık uzmanlarına ve hastalarına hayati tıbbi ürünlerin güvenli teslimatını üstleniyoruz. Medikal kurye, önde gelen bir tıbbi kurye hizmetleri sağlayıcısıdır.

Ayrıca, medikal ve sağlık sektörünün yasal ve etik gerekliliklerine ilişkin sağlam bir anlayışa sahip olacak şekilde eğitilirler.

 1. Bize ihtiyacınız olduğunda hazır: Klinik ve laboratuvar ihtiyaçlarına göre uyarlanmış klinik/GP numunelerinin planlı toplanması ve teslimatı.
 2. Sıcaklık kontrollü araçlar: Pasif soğutma teknolojisi kullanılarak sıcaklık açısından kritik öğelerin taşınması.
 3. Hızlı ve güvenilir bir hizmet: Tıbbi notların, röntgenlerin, hasta randevularının ve postaların hızlı medikal kurye teslimatı.
 4. Tehlikeli maddeler: Nükleer ve toksik maddelerin güvenli taşınması.
 5. Uzman tıbbi filo: Farmasötikler, kontrollü ilaçlar ve aşıların dağıtımında deneyimli uzman medikal kurye araç filosu.
 6. Stok kontrolü: Klinik malzeme ihtiyaçlarının depolanması ve doğrudan yenilenmesi.

Medikal Kurye Araçları Nedir?​

Tüm medikal kurye araç filomuzdaki bulut özellikli izleyiciler, bize sürücülerimizin her zaman nerede olduğunu gösterir ve araç ve trafik sorunlarını bunlar olmadan önce tahmin eder. Elektronik teslimat doğrulaması, barkod ve özel teslimat notları oluşturma yeteneği, medikal kurye sürücülerimizin her numuneyi kendilerininmiş gibi takip etmelerini sağlar.

Medikal kurye araç filomuz ADR, GDP uyumludur.
 • Motosikletler, hızlı ve güvenli.
 • Tıbbi araçlar soğuk taşıma dahil.
 • Minibüsler steril hizmetleri işlemek için donanımlı.
 • Yeşil araçlar emisyonsuz teslimat.
Neredeyse gerçek zamanlı numune takibi, size medikal kurye sürücünüzün her zaman nerede olduğunu söyler. İçinizin daha rahat etmesi için istediğiniz zaman sevk merkezimizde yaşayan gerçek bir insanla konuşun.

Medikal Kurye Hizmetleri Nedir?​

Tüm medikal kurye hizmetleri ve istatistikler tek bir yerde sizi sürücü koltuğuna oturtan gerçek zamanlı analitik, faturalama ve grafik verilerle deneyiminize genel bir bakış elde edin.

Çok çeşitli tıbbi ve medikal kurye hizmetleri gereksinimlerini karşılamak için uzman araçlar kullanır.
 • Klinik/GP numunelerinin klinik ve laboratuvar ihtiyaçlarına uygun olarak planlanmış koleksiyonları ve teslimatları.
 • Röntgen, hasta randevuları ve posta gibi tıbbi notların medikal kurye teslimatları.
 • Klinik malzeme ihtiyaçlarının depolanması ve doğrudan yenilenmesi.
 • İlaç, kontrollü ilaç ve aşı teslimatında deneyimli uzman medikal kurye filosu.
 • Zararlı maddelerin güvenli taşınması.
Medikal kurye hizmetleri Türkiye genelinde teknolojimizin çatısı altında faaliyet gösteren, deneyimli, incelenmiş sağlık hizmetleri dağıtım uzmanlarından oluşan bir ağdır. Medikal kurye hizmeti kurye müşterilerimize tüm hizmet faaliyetlerinin ve tüm medikal kurye gönderilerin yeri, durumu ve zamanında durumu hakkında gerçek zamanlı bir görünüm sağlar.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst