Paket Taxi Maaşları Ve Çalışma Şartları 2022

KuryeciFaruk

Yeni Üye
Katılım
1 Haz 2022
Mesajlar
11
Tepki
1
Türkiye’nin yeni kurye ağı olan Paket Taxi nedir, çalışma şartları ve kurye maaşları birçok kişi tarafından araştırılıyor. 3 Milyon aylık dağıtım ve 5 binin üzerinde motokuryesi bulunan firma, esnek çalışma şartları ve dolgun maaş oranlarıyla tanınıyor.

2015 yılında kurulan marka market, restoran, kafe ve diğer işletmelerle tüketici arasında köprü görevi görmektedir. Paket Taxi çalışma şartları oldukça idealdir. Bu sayede mutlu çalışanlar, müşterileri memnuniyetini de en iyi şekilde sağlamaktadır.

Paket Taxi Nedir?​

Paket Taxi, 2015 yılında kurulan ve işletmelerin kurye sorununa çözüm üreten yerli bir şirkettir. Bünyesindeki kuryeler, üye iş yerlerinin siparişlerini tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırır. Paket Taxi Maaşları, bu iş yerlerinden alınan paket sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Paket Taxi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?​

Paket Taxi iş başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli husus, 3 farklı kurye stilinin olduğudur. Motorlu kurye, araçlı kurye ve Scooter kurye seçenekleri arasında size en uygun olanı seçmelisiniz.
 • İlk olarak tıklayarak Paket Taxi iş başvurusu sayfasına ulaşın.
 • Ardından size uygun kurye seçeneğini seçerek, kişisel bilgilerinizle beraber başvurunuzu oluşturun.
 • Kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz Paket Taxi İş Başvurusu sonucu tarafınıza yapılacaktır.
 • Başvuru yapmadan önce aşağıdaki şartları karşılayıp karşılamadığınıza dikkat etmelisiniz.
 • Seçilen kurye türüne göre gerekli ehliyete sahip olmak,
 • 18 yaşından büyük olmak,
 • Daha önce kuryelik deneyiminin olması,
 • Kurallara uymak,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak,
 • En az lise mezunu olmak.

paket-taxi-calisma-sartlari-ve-maaslari.jpg


Paket Taxi Nasıl Çalışır?​

Anlaşmalı restoran, kafe ve diğer işletmeler; sipariş alınca bunu Paket Taxi’ye bildirirler. Kurye restorana gider, siparişi teslim alır ve adrese teslim eder. Paket Taxi çalışma mantığı bu şekildedir. Kurye maaşa ek olarak paket başına da ödeme almaktadır.

Paket Taxi Çalışma Şartları Nelerdir?​

Paket Taxi maaşları ve çalışma şartları, diğer birçok firmaya göre daha esnek ve avantajlıdır. İsterseniz kendi otomobiliniz ya da motosikletinizi kullanabilir, isterseniz firmanın size tahsis ettiği araçları kullanabilirsiniz. Günlük 9 ila 12 saat aralığında çalışılan firmada, ek olarak mesai ve performans ücreti de alırsınız. Haftanın 6 günü çalışılır ve çalışılan saatlere göre ücret alırsınız.

Paket Taxi Kurye Maaşları​

Paket Taxi Çalışan Yorumları incelendiğinde genel olarak Paket Taxi kurye maaşları ön plana çıkıyor. Neredeyse tüm çalışanlar, maaşlardan ve sağlanan olanaklardan oldukça memnun. Paket Taxi maaşları aşağıda sıralandığı gibidir.
 • Scooter Kurye: 5500 – 6500 TL
 • Motorlu Kurye: 6800 – 11000 TL
 • Araçlı Kurye: 10500 – 16500 TL
Şeklindedir. Fakat çalışma performansınıza, günlük teslim ettiğiniz paket sayısına göre alacağınız maaş da değişiklik gösterecektir. Ek olarak mesai saatleri dışında yapılan her paket teslimatında 9,5 TL maaşa eklenmektedir. Paket Taxi Maaşları konusunda bir diğer avantajsa, ne kadar çok çalışılırsa o kadar fazla kazanılmasıdır.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Paket Taxi

Yeni Üye
Katılım
23 Haz 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Paket taxi çalışan var mı acaba aranızda, kuryecilik yapmak istiyorum ve paket taxi çalışan yorumları merak ediyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?
 

motokurye

Yeni Üye
Katılım
24 Haz 2022
Mesajlar
2
Tepki
0
Paket taxi hangi illerde var acaba. Lütfen yardımcı olur musunuz? Antalyada paket taxi var mı? Paket taxi İstanbul dışında başka şehirde hizmet veriyor mu?
 

Okant

Yeni Üye
Katılım
19 Tem 2022
Mesajlar
2
Tepki
2
Paket taxi hangi illerde var acaba. Lütfen yardımcı olur musunuz? Antalyada paket taxi var mı? Paket taxi İstanbul dışında başka şehirde hizmet veriyor mu?
Selam paket taxsi çalışanı yım ve evet paket taxsi Antalya dahil 32 ilde çalışma sağlamakta
 

Pakettaxi

Yeni Üye
Katılım
9 Ağu 2022
Mesajlar
1
Tepki
0
Paket taxi sahibi kim arkadaşlar? Ne zaman kurmuş acaba bu firmayı? Paket taxi güvenilir mi?
 

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
37
Tepki
6
Paket taxi sahibi kim arkadaşlar? Ne zaman kurmuş acaba bu firmayı? Paket taxi güvenilir mi?
Paket taxi 2016 yılında Raşit Emir Süer tarafından kuruldu. 2021 yılında ise girişimci ödülü aldı. Şirketin büyümesinde en büyük etken ise şirketin hisselerinin büyük bir kısmı Migros tarafından satın alındı.

Özetle paket taxi kurucusu ve sahibi Raşit Emir Süer'dir. Aynı zamanda Serkan Can ile birlikte yöneticiliğini yapmaktadır.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular Forum Tarih
Factor Yeni Başlayanlar 0 613
K Paket Taxi 0 315

Benzer konular

Üst