Trendyol Kurye Maaşı Ne Kadar? 2022

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
37
Tepki
6
Trendyol kurye maaşları merak edilenlerden biridir. Günümüzde firmaların online satışlarının hız kazanması nedeni ile kuryelerle ürünler alıcılara teslim edilir. Moto kuryelerin kesintisiz olarak hizmet vermesi ise alıcıların taleplerinin karşılanabilmesi açısından önem taşır. Bu nedenle de belirli bir mesai saati aralığında moto kuryeler çalışabilir.

Trendyol kurye maaşları 2022 yeni güncellemeler doğrultusunda artış göstermiştir. Trendyol Go paket başına 8 TL ücretlendirme yapmaktadır. Trendyol kuryeleri saatlik ücret almaz fakat her paket başına ve aynı zamanda kilometre başına para kazanırlar.

Trendyol Kurye Maaşları​

Trendyol kurye maaşları aylık olarak çalışma süresine bağlı değişkenlik gösterebilir. Çalışma süreleri dikkate alındığında ise bu kuryelerin yaklaşık olarak 9000 TL ile 12.000 TL aralığında bir gelir elde edebilmesi mümkündür. Trendyol’da çalışan kuryelerin çeşitli araçları kullanması söz konusudur. Motorların yanı sıra arabalarla da kuryelik hizmeti verilebilmektedir. Firmalar kuryeleri aracılığı ile ürünlerini müşterilerine hızlı bir teslimatla ulaştırabilir.

Trendyol Kurye Ne Kadar Kazanır?​

Trendyol kurye maaşları km başına ve teslim edilen paket sayısına göre değişir. Bu durumda da çalışan kişinin kazancını belirleyen en önemli faktör çalışma süresi olur. Ücretlendirme paket başına yapıldığında atılan paket ile ücret tarifesi çarpılarak haftalık maaş belirlenir. Ayrıca çalışanın attığı paket başına da gelir elde ettiği görülmektedir.

Trendyol kurye maaşları 2022 merak edilirken çalışanların kendi araçları ile de görev alması mümkündür. Kazançlı saatler olarak belirlenen aralıklarda paket başına ek olarak 1,5 TL ilave ücret ödenir. Ortalama bir maaş hesaplanacağı zaman çalışan açısından çalışma süresinin bilinmesi gerekir. Bu durumda da 12.000 TL veya bu rakamların üzerinde de gelir elde edebilmek mümkün olur. Trendyol’da çalışan kuryeler firmanın kendi motorları ile çalışabileceği gibi kendilerine ait araçları ile de kuryelik yapabilir.

Trendyol kuryeleri, kendi saatlerini ve çalışma günlerini belirleyebilirler. Aynı zamanda kendi evine yakın bölgelerde hizmet verebilirler. Trendyol kurye ödemeleri haftalık olarak yapılmaktadır.
 

isimsizkurye

Yeni Üye
Katılım
31 May 2022
Mesajlar
5
Tepki
0
Trendyol go kuryeleri yazın işlerin düştüğünü söylüyor bir de paket başı para kazandıkları için bu sefer daha az maaş alıyorlar, aslı ne bilmiyorum ama yazın pek para kazanamıyorlar sanırım
 
Konu Sahibi
Admin

Admin

Yönetici
Yönetici
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
37
Tepki
6
Arkadaşlar sizde durumlar nasıl ? Memnun musunuz?
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular

Üst